Cinar FM
Çınar FM Dinle
Ana sayfaHaberlerSporBatı TrakyaYunanistanTürkiyeDünyaKöşe YazılarıGiriş Yap
Celâl Bayar Lisesi atletizm takımından büyük başarı04 Nisan 2018

Her yıl düzenlenen atletizm müsabakalarının lise bölümüne ait kısmı 14 Mart 2018 Çarşamba günü düzenlendi.

Gümülcine’deki Pantrakikos stadyumunda gerçekleştirilen atletizm müsabakalarına Celâl Bayar Azınlık Ortaokulu ve Lisesi lise atletizm takımı da katıldı. 

Beden Eğitimi öğretmenleri Sezgin Berber, Yılmaz Apti Mehmet ve Fizik öğretmeni Murat Karahüseyin’in gözetiminde yarışlara katılan Celâl Bayar Azınlık Ortaokulu ve Lisesi lise atletizm takımı, 7 birincilik, 9 ikincilik ve 4 üçüncülük olmak üzere toplamda 20 derece kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Dereceye giren öğrenciler ile yarıştıkları kategoriler şu şekilde:

BİRİNCİLİK

  • Duygu Küçük Amet / Liseler arası disk atma (kızlar) Rodop ili birincisi
  • Kübra Yunus Halil / Liseler arası gülle atma (kızlar) Rodop ili birincisi
  • Rabiya Hırçın Hasan / Liseler arası 800 m koşusu (kızlar) Rodop ili birincisi
  • Arda Hacı İsmail Muhterem / Liseler arası disk atma (erkekler) Rodop ili birincisi
  • Ayhan Pandır Recep / Liseler arası cirit atma (erkekler) Rodop ili birincisi
  • Mesut Ahmet Hoca / Liseler arası 110 m koşusu engelli (erkekler) Rodop ili birincisi
  • Bahadır Hasan / Liseler arası 3. Adım atlama (erkekler) Rodop ili birincisi

İKİNCİLİK

       • Kayahan Kasabas / Liseler arası disk atma (erkekler) Rodop ili ikincisi
       • Rıdvan Kuru Osman / Liseler arası gülle atma (erkekler) Rodop ili ikincisi

  • Salih Hacı / Liseler arası 110 m. koşusu engelli koşu (erkekler) Rodop ili ikincisi
  • Gamze Memet / Liseler arası 800 m koşusu (kızlar) Rodop ili ikincisi
  • Talha Hacı / Liseler arası cirit atma (erkekler) Rodop ili ikincisi
  • Berkay Semerci / Liseler arası 800 m koşusu (erkekler) Rodop ili ikincisi
  • Simge Mehmet / Liseler arası 200 m koşusu (kızlar) Rodop ili ikincisi
  • Eslem Ali Çavuş Hasan / Liseler arası disk atma (kızlar) Rodop ili ikincisi
  • İbrahim Onbaşı İbram / Liseler arası yüksek atlama (erkekler) Rodop ili ikincisi
  • Ali Ali / Liseler arası 3. Adım atlama (erkekler) Rodop ili ikincisi

ÜÇÜNCÜLÜK

  • Mustafa Kır Memet Hüseyin / Liseler arası 400 m koşusu (erkekler) Rodop ili üçüncüsü
  • Zeynep Hırçın Hasan / Liseler arası 400 m koşusu (kızlar) Rodop ili üçüncüsü
  • Selin Dikme / Liseler arası 200 m koşusu (kızlar) Rodop ili üçüncüsü
Diğer HaberlerTerörist İsrail, ölüm yağdırmaya devam ediyorOscar ödüllü Natalie Portman, İsrail'in ödülünü reddetti'Uluslararası Ceza Mahkemesi'ne İsrail aleyhinde üç dosya sunuldu'AB'den İsrail'e tepkiYTB'den Türkiye dışında oy verme işlemi açıklaması
© MİLLET MEDYA 2018 (Tüm Hakları Saklıdır)Design: GOTech